Kto

House of Diamond to firma rodzinna, powstała z pasji i chęci wprowadzenia na polski rynek diamentów o międzynarodowych standardach.

House of Diamond wyrósł z wiedzy i szacunku do kamieni. Historia diamentów, ich pochodzenie, miejsce wydobycia i nabycia, cechy i międzynarodowe certyfikaty są w House of Diamond tak samo istotne jak oprawa kamieni czy wzory nowej kolekcji diamentowej biżuterii. Bo w House of Diamond – jak na Dom Diamentów przystało są diamenty i tylko diamenty.

Piotr Janiszewski – Prezes Zarządu House of Diamond

Z wykształcenia inżynier. Zasiadał w zarządach i radach nadzorczych międzynarodowych korporacji. Od kilku lat prowadzi własne przedsięwzięcia biznesowe jako inwestor. Jest doradcą zarządów wielu firm.

Pasjonat nowoczesnych technologii, inicjator rozwiązań z obszaru digitalizacji. Podróżnik, miłośnik sztuki i historii, który kontynuuje tradycje rodzinne związane z historią i dziejami Polski. Kolekcjoner budujący zbiory oparte o przedmioty z obszaru sztuki i historii naszego kraju. Od wielu lat inwestuje w przedmioty unikatowe, w tym diamenty.